Diş Hekimi

Dt. Buket Özer


Diş hekimi Buket ÖZER 1983 yılında İzmir'de doğdu. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesini birincilikle bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2008 yılında fakülteden mezun olur olmaz İzmir Urla'da özel bir poliklinikte göreve başlayıp burada 13 yıl görev yaptı. 2021 de üniversiteden sınıf arkadaşı Ortodontist Şuayip AKIN ile Seferihisar'da Özel Teos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurdu.

Ortodonti Uzmanı

Uzm. Dt. Şuayip Akın


Dr. Şuayip AKIN, 1984 yılında Afyonkarahisar'da doğmuştur. İlk öğrenimini Çeşme Namık Kemal İ.Ö. Okulunda, lise eğitimini ise Çeşme S. Sami Sarı Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden başarıyla mezun olarak mesleğe adımını atmıştır. Birkaç yıl mesleğini özel klinikte icra ettikten sonra 2011 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesine katılmıştır ve çeşitli kamu hastanelerinde görev yapmıştır.

2016 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık sınavını Türkiye derecesiyle kazanıp Ortodonti dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2021 yılında uzmanlık eğitimini başarıyla tamamlayarak Ortodonti Uzmanı olarak hekimlik yapmaya hak kazanmıştır. 2021 yılında üniversite arkadaşı Diş Hekimi Buket Özer ile Seferihisarda Özel Teos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur. Dr. Şuayip AKIN Seferihisar'da hizmet veren ilk ve tek Ortodonti Uzmanıdır.

Uzmanlıklarımız


Teos Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak, implantolojiden ortodontiye, endodontiden çene cerrahisine kadar geniş bir yelpazede uzmanlık hizmetleri sunuyoruz. Her biri alanında deneyimli diş hekimlerimizle, sizlere en kaliteli ve kişiselleştirilmiş tedavi çözümlerini sağlıyoruz.

  • Çene Cerrahisi90%
  • İmplant Tedavisi86%
  • Diş Beyazlatma90%
  • Ortodonti Tedavisi97%
Telefon
Whatsapp
Mail
Facebook
Instagram